Assassin's Creed Odyssey zaprowadzi graczy do antycznej Grecji?

Gry (plotka)
2699V
Assassin's Creed Odyssey zaprowadzi graczy do antycznej Grecji?
Wojciech Gruszczyk | 09.05.2018, 15:01

Ubisoft już na tegorocznym E3 ma zaprezentować kolejną przygodę w uniwersum Assassin's Creed. Gra jednak nie zadebiutuje w przeciągu następnych sześciu miesięcy, ale sympatycy serii mają zostać pozytywnie zaskoczeni datą premiery.

Już w marcu miałem przyjemność wspomnieć na portalu o pierwszych plotkach, według których Ubisoft nie zdecydował się na tegoroczną premierę kolejnej odsłony. Teraz kolejne źródło potwierdza tę wiadomość.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin’s Creed dopiero w 2019 roku? Informator wspomina o miejscu akcji

To nadal nie jest oficjalna wiadomość, ale kolejny przeciek sugeruje, że w tym roku nie pobiegamy po nowych dachach. Według przecieków, Assassin's Creed Odyssey (tak aktualnie nazywa się gra) ma zostać ujawniony w Los Angeles i premiera odbędzie się już w marcu 2019 roku!

Opowieść ma zaprowadzić graczy do antycznej Grecji (już wcześniejsze plotki sugerowały to miejsce), która została opanowana przez Rzymian. Twórcy zaoferują zainteresowanym wybór jednego z dwóch bohaterów (kobieta/mężczyzna) i w tym wypadku możemy podobno liczyć na różne historie, które będą ze sobą przeplatane. Protagoniści otrzymają różne drzewka umiejętności, a jednocześnie studio zadbało podobno o wielką personalizację.

Wydarzenia to kontynuacja Assassin Creed: Origins, ale najnowsza odsłona skupi się w mocnym stopniu na morskich walkach. W trakcie rozgrywki pojawi się opcja rozbudowy statków, więc możemy w tej sytuacji liczyć na przykładowo zmianę statystyk, czy też uzbrojenia.

Według doniesień, świat tym razem będzie odrobinę mniejszy, ale autorzy zdecydowali się na większe morskie tereny, które mamy chętnie zwiedzać szukając nowych atrakcji. Twórcy idąc drogą Origins mają zaoferować starcia z bóstwami i przykładowo zmierzymy się z Cerberusem.

Informacje dotyczące gry zostaną podobno potwierdzone już za dwa tygodnie, ponieważ Ubisoft szykuje się do spotkania z inwestorami, na którym zostanie zapowiedziany duży tytuł wydany do końca roku fiskalnego.

Źródło: https://news4c.com/assassins-creed-odyssey-to-be-released-in-2019-set-in-ancient-greece-and-bring-unique-features-to-the-series/

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper