Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 14:31
Conan Exiles z 1 milionem. Twórcy chwalą się gigantycznym wzrostem zawartości
967V

Conan Exiles z 1 milionem. Twórcy chwalą się gigantycznym wzrostem zawartości

Funcom właśnie świętuje wielką premierę Conan Exiles. Produkcja trafiła już do miliona graczy na całym świecie, więc studio pochwaliło się ogromnym rozwojem gry, a jednocześnie przedstawiło rozbudowany, premierowy zwiastun.

Conan Exiles zostało zapowiedziane w 2016 roku, a następnie trafiło do programów Early Access i Xbox Game Preview. Tytuł był rozwijany, ulepszany, ale w końcu autorzy są gotowi na zaprezentowanie całemu światu swoją produkcję.  

Conan Exiles. Barbarzyńca pręży muskuły na PlayStation 4

Twórcy nie tracili czasu i znacząco rozwinęli produkcję. Pierwotnie Conan Exiles oferowało zaledwie 15 km2 mapę, jednak w ostateczności gracze mogą biegać po 40 km2 terenie.

Studio zajęło się zwiększeniem animacji (z 60 na 245), przygotowali dodatkowe zwierzęta (z 71 na 183), stworzyli przepisy (z 300 na 2079), znaleźli czas na wykucie broni (z 80 na 296), czy też przygotowali dodatkowe pancerze (ze 100 na 708)… A to tylko część pracy wykonanej przez deweloperów.

Ekipa nie tylko rozwinęła wykreowane wcześniej elementy, ale stworzyła walki z bossami, rozbudowane kombinacje ataków, pogodę, rolnictwo, wpływ temperatury, lochy, szybką podróż, czy też system perków.

Wszystkie szczegóły rozwoju Conan Exiles znajdziecie w infografice przygotowanej przez wydawcę (otwieracie grafikę, następnie prawym i "Otwórz grafikę w nowej karcie" - wtedy zobaczycie wszystkie szczegóły), a teraz zapraszam zainteresowanych na premierowy zwiastun. Gracie? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: conan exiles Deep Silver Funcom premiera zwiastun