Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 17:56
Red Dead Redemption 2. Gameplay znalazł się na zwiastunach
2895V

Red Dead Redemption 2. Gameplay znalazł się na zwiastunach

Na wielką prezentację rozgrywki z Red Dead Redemption 2 jeszcze musimy zaczekać, ale jak się okazuje, twórcy zdecydowali się wrzucić do materiałów promocyjnych ujęcia pochodzące z czystego gameplayu. W rezultacie już teraz możemy spojrzeć na piękno gry.

Red Dead Redemption 2 jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2018 roku. Rockstar małymi krokami pobudza graczy serwując nowe ujęcia, jednak wciąż musimy czekać na konkrety fragment rozgrywki.

Red Dead Redemption 2 z konkretami. Wrażenia po 45 minutach gry

Jak się jednak okazuje, trzy dotychczas zaprezentowane zwiastuny pozwalają spojrzeć na czystą rozgrywkę. Autorzy postanowili dodać do materiałów sceny przygotowane na silniku z gry.

Informację potwierdziła redakcja IGN, która miała okazję zagrać w 45-minutowy fragment Red Dead Redemption 2 i dziennikarze natrafili na sceny ujawnione na trailerach. W tym wypadku deweloperzy nie podkręcają ujęć, nie dodają filtrów, a po prostu zdecydowali się nagrać gameplay i wrzucić go do materiałów zapowiadających przyjemności.

Nikogo nie powinno specjalnie dziwić, że Red Dead Redemption 2 będzie wyglądać kapitalnie – należy pamiętać, że jest to pierwsza produkcja Rockstar, która zostanie przygotowana z myślą o ósmej generacji konsol. Autorzy przez 8 lat rozwijają tytuł, ale premiera odbędzie się już 26 października, więc wkrótce wszyscy fani Dzikiego Zachodu zapoznają się z tą wyczekiwaną przygodą.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap