Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 17:15
Star Wars: Battlefront 2 otrzyma rozszerzenie z Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
692V

Star Wars: Battlefront 2 otrzyma rozszerzenie z Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Bez wielkiego zaskoczenia. DICE wykorzysta najnowszy film z serii Gwiezdne wojny i zaoferuje graczom kolejne rozszerzenie do Star Wars: Battlefront 2. Nowa zawartość trafi do gry już wkrótce.

25 maja odbędzie się w Polsce premiera Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Film w reżyserii Rona Howarda (m.in. „Piękny umysł”, „Apollo 13”, „Kod da Vinci”, „Frost/Nixon”) przedstawi genezę ikonicznego bohatera, który w wielu przygodach podróżował w Sokole Millennium.

Star Wars: Episode I Racer na GOG-u. Promocja na gry z uniwersum Star Wars

Mogę potwierdzić, że tematem przewodnim drugiego sezonu starć w Star Wars: Battlefront 2 będzie właśnie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Gracze mogą oczekiwać nowych bohaterów, kolejnych lokacji, czy po prostu specjalnych wydarzeń, dzięki którym szybciej zgarniecie punkty doświadczenia. Wszystkie konkrety muszą zostać opublikowane już wkrótce (przyszły tydzień?), ponieważ do premiery filmu nie pozostało już wiele czasu.

Wspominając jeszcze o XP – z okazji Dnia Star Wars na serwerach Star Wars: Battefront 2, Star Wars: Galaxy of Heroes oraz Star Wars the Old Republic możecie zgarnąć podwójne doświadczenie.

Warto na pewno wspomnieć, że Star Wars: Battlefront 2 przeszedł 21 marca znaczące zmiany. Autorzy zdecydowali się postawić na XP, który pozwala ulepszać bohatera (poziom postaci), a dzięki levelom można zdobyć karty wpływające na gameplay.  

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap