Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 15:45
For Honor za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC. Ubisoft zaprasza do wypróbowania gry
1438V

For Honor za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC. Ubisoft zaprasza do wypróbowania gry

Francuska korporacja zdecydowała się zaprosić graczy do wielkiego sprawdzania For Honor. Zainteresowani mogą zapoznać się ze wszystkimi trybami sieciowymi, pełną kampanią oraz wszystkimi bohaterami.

W dniach 3-6 maja For Honor jest dostępny za darmo na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Jest to kapitalna okazja do wypróbowania produkcji, która od premiery została znacząco dopieszczona.

For Honor Starter Edition. Tańsza wersja gry ma zachęcić nowych graczy do walki

Ubisoft postanowił walczyć o rycerzy, samurajów oraz wikingów, więc z tego powodu For Honor zostało znacząco poprawione oraz rozszerzone. To naprawdę dobry moment do zainteresowania się grą – w tym wypadku nic nie płacicie.

„Bezpłatny weekend to niepowtarzalna okazja dla nowych i powracających graczy, aby wkroczyć na pole bitwy po ponad roku wprowadzania aktualizacji do For Honor. Dzięki pięciu sezonom pełnym nowej zawartości i ostatnio wdrożonym dedykowanym serwerom, gracze będą mogli poznać najbardziej stabilną i zbalansowaną wersję For Honor.”

Wystarczy pobrać grę, a następnie można biegać po serwerach, czy też po prostu poznać wcześniej przygotowaną historię. Twórcy chcą zachęcić do zabawy również graczy, którzy już wcześniej poznali For Honor i oferują „program szkoleniowy”:

„Zespół For Honor przywróci także program szkoleniowy dla wojowników, inicjatywę, która nagradza obecnych i nowych graczy za współpracę w trakcie weekendu. Doświadczeni wojownicy, którzy zaliczą pięć starć w grupie z graczami bezpłatnego weekendu (którzy nie posiadają gry), otrzymają dwa tygodnie zmodyfikowanego statusu czempiona, wartego 8000 sztuk stali, który gwarantuje jeszcze więcej premii PD dla graczy oraz ich drużyny, a także więcej łupów po zakończeniu starcia.”

Jeśli zdecydujecie się kontynuować zabawę, to For Honor znajduje się do 15 maja w promocji we wszystkich cyfrowych sklepach. Jednocześnie zachowacie swój postęp z bezpłatnego weekendu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: For Honor promocja Ubisoft za darmo