Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.03.2018 14:36
For Honor Starter Edition. Tańsza wersja gry ma zachęcić nowych graczy do walki
921V

For Honor Starter Edition. Tańsza wersja gry ma zachęcić nowych graczy do walki

Ubisoft pragnie zachęcić graczy do spróbowania swojego For Honor, oferując zupełnie nową, specjalnie okrojoną edycję dla początkujących!

Ubisoft widzi nadal spory potencjał w For Honor, które boryka się z wieloma problemami - ostatnio rozwiązano największy z nich, czyli bardzo słabo działające serwery, poprzez postawienie nowych. 

Teraz, aby zachęcić nowe osoby do zabawy, Ubi wypuszcza tak zwane For Honor: Starter Edition, które zawierać będzie co następuje:

  • Trzech w pełni odblokowanych bohaterów Vanguard: Warden, Raider i Kensei będą w pełni odblokowani (grywalni i dostępni do personalizacji) od początku gry.
  • Trzech startowych bohaterów z frakcji wybranej przez gracza: Trzech dodatkowych grywalnych bohaterów zostanie udostępnionych graczom w zależności od frakcji, którą wybiorą przy pierwszym uruchomieniu Starter Edition (rycerze, wikingowie, samuraje). Gracze będą mogli tymi bohaterami osiągać postępy i zdobywać łupy, ale personalizacje staną się dostępne dopiero po „rekrutacji” bohaterów, w cenie 8000 sztuk stali* każdy.
  • Dwunastu pozostałych bohaterów: Gracze będą mogli też w pełni odblokować sześciu bohaterów startowych, do gry i personalizacji, w cenie 8000 sztuk stali* każdy. Sześciu bohaterów wydanych w sezonach popremierowych będzie można odblokować do gry i personalizacji, w cenie 15 000 sztuk stali* każdy.

Ta edycja jest już dostępna i kosztuje zaledwie 15$, czyli na polskim Steam 59,90 zł.

Tagi: For Honor