Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 12:08
Vampyr poświęca niewinnych, by zabijać potwory. Zwiastun zachęca do gry
1778V

Vampyr poświęca niewinnych, by zabijać potwory. Zwiastun zachęca do gry

Focus Home Interactive przypomina o czerwcowej premierze. Twórcy przygotowali nowy materiał z Vampyr, który może skłonić do wydania gotówki wielu graczy. Produkcja została zaprezentowana na świeżym zwiastunie.

Focus Home Interactive jest najbardziej znane z Life is Strange, ale autorzy nie boją się rozwijać i pracować nad kolejnymi markami. Jednym z ostatnich eksperymentów francuskiego studia jest Vampry, który trafi na Playstation 4, Xboksa One i komputery osobiste już 5 czerwca.

Vampyr. Wymagania sprzętowe na PC

Premiera odbędzie się za miesiąc, więc autorzy mogą odliczać do tego wielkiego wydarzenia. Gracze wcielą się w krwiopijcę za 33 dni i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun.

Vampyr będzie musiał zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, jednak skąd znaleźć siłę na pokonanie zastępów wrogów? Oczywiście posiłkując się krwią bezbronnych mieszkańców.

W grze mamy wielokrotnie stanąć przed trudnymi, moralnymi wyborami, które sprawią, że będziemy musieli odrzucić człowieczeństwo bohatera na rzecz mocniejszych ataków, czy też po prostu przetrwania.

Zamawiając Vampyr przed premierą w cyfrowych sklepach zgarniecie dodatek „Dziedzictwo łowców”, który zawiera:

  • Dragonbane, miecz Paulinus'a Aurelianus'a, legendarnego założyciela bractwa Saint Paul Stole i znanego smokobójcę.
  • Barker, pistolet Carl'a Eldritch'a, drugiego dowódcy Straży Priwen - który zaprzysiągł unicestwić wszystkie wampiry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dontnod Entertainment focus home interactive vampyr