Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 14:02
Microsoft zapowiada E3 przepełnione nowymi grami
2125V

Microsoft zapowiada E3 przepełnione nowymi grami

Zbliża się jedna z najważniejszych konferencji w historii Xboksa One. Microsoft ponownie zaprasza na wydarzenie swoich fanów, którzy mogą liczyć na konferencję wypełnioną nowymi produkcjami. Szykujcie się na bombardowanie.

Przedstawiciele amerykańskiej korporacji już wielokrotnie wspominali o swoich planach na E3 2018. Teraz korporacja wydała kolejny tekst, który potwierdza, że w tym roku możemy liczyć na odpalenie mocnych dział.

Xbox Games Pass. Pełna lista gier

Kilka słów na temat tegorocznej konferencji na E3 napisał dyrektor ds. marketingu. Mike Nichols nie ukrywa, że nadciąga bardzo dobry czas dla wszystkich sympatyków korporacji z Redmond, którzy mogą liczyć na prezentację nowych tytułów:

„To wspaniały czas, by zostać graczem i być częścią Team Xbox. Ciężko pracujemy nad ekscytującymi planami na E3, zaczynając od wspaniałych rzeczy z konferencji, która będzie wypełniona nowymi grami po doświadczenie fanów w Microsoft Theater. To nasze dotychczasowe największe E3 i z niecierpliwością czekamy na ten wyjątkowy tydzień dla graczy.”

Już wcześniej pracownicy Microsoftu wspominali o „największym E3 w historii”, ale teraz Nichols powiedział wprost – możemy szykować się na wiele nowych tytułów. Warto na pewno wspomnieć, że część z tych produkcji ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Pewniakiem na pewno jest Forza Horizon 4, jednak mam wrażenie, że wierni miłośnicy marki Xbox czekają na nowe tytuły, które pokażą, że Microsoft inwestuje gotówkę również w świeże marki.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/05/02/the-road-to-e3-2018/

Tagi: e3 e3 2018 Microsoft xbox one xbox one x