Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 13:51
Xbox Game Pass z nową ceną w Polsce
3093V

Xbox Game Pass z nową ceną w Polsce

Mogliśmy się spodziewać, że w pewnym momencie Microsoft zdecyduje się na wprowadzenie nowej ceny Xbox Game Pass. Pierwsi gracze otrzymują wiadomości, które mogą zasmucić klientów.

Xbox Game Pass systematycznie otrzymuje naprawdę fantastyczne produkcje. Dzięki usłudze mogliście zagrać w takie tytuły jak Sea of Thieves, Rise of the Tomb Raider, Oxenfree, Cities: Skylines, Halo Wars 2, czy też już wkrótce zapoznacie się z State of Decay 2.

Xbox Games Pass. Pełna lista gier

29 zł kusił od początku wielu graczy, jednak mogliście się spodziewać, że Microsoft w końcu będzie musiał podwyższyć cenę. Od 1 czerwca 2018 roku opłata za miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass będzie wynosić 40 zł.

Amerykanie tłumaczą, że jest to spowodowane zmieniającymi się warunkami rynkowymi, a jednocześnie jeśli macie włączone automatyczne odnowienie, to w czerwcu z Waszego konta zostanie pobrane 40 zł.

11 zł może odstraszyć niektórych klientów, ale musimy pamiętać, że oferta Microsoftu jest wciąż rozwijana i rozszerzana – wszystkie nowe tytuły wewnętrznych zespołów Amerykanów będą trafiać bezpośrednio do Xbox Game Pass.

Zamierzacie dalej korzystać z oferty MS?  

Tagi: cena Microsoft Xbox Game Pass xbox one xbox one x