Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.05.2018 08:30
Stardew Valley z wyczekiwaną betą multiplayera. 4 rolników w akcji
787V

Stardew Valley z wyczekiwaną betą multiplayera. 4 rolników w akcji

Okazja do zakupu Stardew Valley chyba nie mogłaby być już lepsza. Nie dość, że gra została aktualnie przeceniona do 31 zł na PlayStation Store, to jeszcze twórca tego farmerskiego hitu ujawnia owoce prac nad trybem multiplayer.

Autor Stardew Valley od dawna zapowiadał tryb multiplayer. W końcu rzecz została opublikowana w formie bety.

Ogromna wyprzedaż na PS Store

Dzięki multiplayerowi można w Stardew Valley zaprosić 3 innych graczy na swoją farmę a następnie połączyć siły w celu rozwoju tego skrawka gleby.

Beta multiplayera jest już dostępna na Steam. Edycja na GOG.com zostanie wzbogacona o ten kawałek kodu "na dniach". Premiera finalnej wersji ma nastąpić wkrótce.

By zaprosić inne osoby na swoją farmę trzeba najpierw poczynić pewne przygotowania. Wymagane jest zbudowanie chatki dla gości. Koszt tego przedsięwzięcia jest mały (100 monet i 10 jednostek kamienia). W przypadku świeżo zakładanych farm chatka powinna znajdować się w środowisku gry od samego początku.

Beta wspiera kooperację online lub połączenie lokalne LAN. Dokładne instrukcje jak odpalić betę na Steam i jak z niej korzystać znajdziecie na oficjalnej stronie Stardew Valley.

Stardew Valley można cały czas kupić w promocji na PS Store (oprócz innych gier) za 31 zł.


Źródło: https://stardewvalley.net/stardew-valley-v1-3-beta/

Tagi: aktualizacja multiplayer Stardew Valley

Nie przegap