Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 19:28
God of War z ukrytym skarbem. Informacje w edycji kolekcjonerskiej
1351V

God of War z ukrytym skarbem. Informacje w edycji kolekcjonerskiej

Santa Monica Studio postanowiło zabawić się z fanami-kolekcjonerami. Edycja kolekcjonerska posiada specjalną mapę, która została upiększona tajemniczym szyfrem. Gracze zdecydowali się zbadać sprawę i znaleźli tajemniczy skarb.

Piotrek wymęczył God of War pod niemal każdym względem i zaoferował naszym czytelnikom kapitalny poradnik, ale produkcja Santa Monica Studio skrywa jeszcze sporo tajemnic. Jedna z nich znalazła się na mapie dodawanej do edycji kolekcjonerskiej.

God of War - poradnik. Skrzynie Norn, mapy skarbów, artefakty, Kruki Odyna, bossowie

Ostrzegam przed spoilerem!

W grubym wydaniu God of War obok świetnej figurki znalazła się między innymi mapa. Grafika przygotowana przez deweloperów została upiększona wężem oplatającym cały świat i zwierzę posiada na swoim ciele najróżniejsze runy. Gracze zdecydowali się zbadać przedmiot i odkryli, że jest to w zasadzie kod informujący o ukrytym skarbie.

Problemem okazało się jeszcze znalezienie dokładnego miejsca, gdzie znajduje się artefakt, jednak wystarczyło kilka dodatkowych godzin, by rozwiązanie zagadki zostało przedstawione w licznych materiałach.

Co trzeba zrobić (ostrzegam drugi raz przed spoilerem!)? Należy udać się obok świątyni Tyra i stanąć w złotym okręgu, a następnie patrzeć na wyznaczone miejsca w odpowiedniej kolejności:

  • Świątynia -> lewy znicz -> świątynia -> prawy znicz -> lewy znicz -> świątynia -> podłoga -> prawy znicz -> lewy znicz -> świątynia

Ta kombinacja sprawi, że usłyszycie tajemnicze uderzenia gongu, a następnie przed śmiałkami otworzy się szczelina, w której znajdziecie skarb. Jest to rękojeść topora, która może przydać się niektórym graczom.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/insertcoin/2018/04/28/heres-how-to-solve-the-mystery-of-god-of-wars-secret-special-edition-treasure-map/#2a987d5f124f

Tagi: god of war playstation 4 Santa Monica Studio sony