Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 21:22
Fortnite z wielką aktualizacją. 4 sezon nadciąga
3102V

Fortnite z wielką aktualizacją. 4 sezon nadciąga

Epic Games potwierdziło ostateczną datę premiery czwartego sezonu zmagań w Fortnite. Twórcy nie chcą nas dłużej trzymać w niepewności i zapraszają graczy do zabawy. Szykujcie się na ostre strzelanie.

Fortnite systematycznie notuje fantastyczne wyniki, więc jest to aktualnie najważniejszy projekt Epic Games. Niemal cały zespół pracuje nad ulepszeniem i rozszerzeniem produkcji, a kolejnym momentem kulminacyjnym będzie czwarty sezon rozgrywek.

Fortnite w zeszłym miesiącu zarobił 233 mln dolarów i przebił całą konsolową konkurencję

Od kilkunastu dni Epic Games małymi krokami przygotowywało graczy na czwarty sezon zmagań w Fortnite, a teraz mogę potwierdzić, że rozgrywki rozpoczną się już jutro. Jednocześnie na serwery wskoczy wielka aktualizacja, która doda do produkcji między innymi nowe przedmioty.  

Wiele na to wskazuje, że autorzy pozwolą graczom wskoczyć w ciuchy superbohaterów – kilka ostatnich wiadomości wysłanych przez deweloperów sygnalizowało pojawienie się w grze między innymi Wonder Woman oraz Flasha.

W Sieci pojawiła się również plotka, według której Epic Games zamierza znacząco zmienić Dusty Depot – w tym miejscu ma trafić meteoryt i następnie autorzy „na żywo” będą naprawiać lokację, a zarazem wdrażać do gry nowe elementy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: epic games Fortnite fortnite: battle royale