Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 22:05
FIFA World Cup Russia 2018 darmowym dodatkiem! Nadciąga ogromna aktualizacja
8914V

FIFA World Cup Russia 2018 darmowym dodatkiem! Nadciąga ogromna aktualizacja

Plotki zostały potwierdzone. EA Sports przygotowało dodatek do FIFA 18, który pozwoli fanom piłki nożnej wziąć udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata. Elektronicy przedstawili wszystkie szczegóły dotyczące wydania.

FIFA World Cup Russia 2018 to bezpłatny dodatek do FIFA 18 przygotowany przez EA Sports i wydany przez Electronic Arts. Wydawca zdecydował się tym razem na darmową aktualizację, dzięki której każdy otrzyma możliwość rozegrania pełnego turnieju FIFA World Cup ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy.

FIFA 18 World Cup Russia 2018. Premiera darmowej aktualizacji

Posiadacze FIFA 18 na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych otrzymają możliwość pobrania aktualizacji już 29 maja. Pliki oprócz wspomnianych wyżej nowości będą zawierać unikalny polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego wraz ze świeżo nagranymi kwestiami dotyczącymi mundialu.

W FIFA World Cup Russia 2018 wybierzecie każdą z 32 reprezentacji narodowych, które zakwalifikowały się do turnieju FIFA World Cup i poprowadzicie zawodników od fazy grupowej aż do wielkiego finału w Moskwie. Mecze rozegracie ze znajomymi na kanapie, ze sztuczną inteligencją lub z innymi zawodnikami za pomocą sieciowych serwerów.

Electronic Arts pomyślało nawet o „wielkich przegranych” i wśród licencjonowanych reprezentacji pojawią się Włosi, Holendrzy, czy też Amerykanie.

Deweloperzy zadbali o odpicowanie oprawy i dzięki zmianom poczujemy atmosferę z rosyjskich boisk, a ponadto zagramy w FIFA World Cup Ultimate Team, czyli odpicowany tryb ze zmienionym systemem zgrania i dynamicznymi kartami piłkarzy. W FIFA World Cup Ultimate Team znajdują się IKONY piłkarzy FIFA World Cup, czyli wybrani spośród największych legend mundiali.

Na okładce aktualizacji pojawi się Cristiano Ronaldo, który jest również jedną z gwiazd zwiastuna. Turniej FIFA World Cup 2018 zawita również na pewien czas do gry FIFA Mobile – start już 6 czerwca.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 fifa world cup russia 2018