Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 18:11
Kursk na nowym zwiastunie pokazuje aktualną jakość gry. Materiał stworzony na silniku
1059V

Kursk na nowym zwiastunie pokazuje aktualną jakość gry. Materiał stworzony na silniku

Bez pudrowania, ulepszeń, czy jakichkolwiek zmian. Jujubee opublikowało nowy materiał z Kurska, który został przygotowany na silniku z gry, a deweloperzy nie zdecydowali się go w jakikolwiek stopniu zmieniać. W konsekwencji możemy spojrzeć na aktualny poziom jakościowy tytułu.

Jujubee nie może narzekać na brak pracy, jednak mogę śmiało przypuszczać, że kolejne miesiące będą wyjątkowo gorące dla deweloperów z Katowic. Twórcy małymi krokami przygotowują się do premiery Kurska, czyli jednej ze swoich największych produkcji.

Kursk wygląda świetnie! Twórcy prezentują materiały, zapowiadają fabularne DLC i wsparcie VR

Kursk będzie ciekawym doświadczeniem. Polacy przygotowują „pierwszą, pełnoprawną grę przygodowo-dokumentalną w historii”, która pozwoli nam poznać prawdziwe fakty dotyczące wydarzeń z 2000 roku.

"KURSK to pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze staną się świadkami dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem."

Twórcy zaoferują kompleksową prezentację historii, ponieważ najważniejszym czynnikiem dla deweloperów jest przedstawienie realizmu i immersji. Podczas rozgrywki otrzymamy sporo moralnych wyborów, które pozwolą nam wpłynąć na wydarzenia, a decyzje będą miały wpływ na zakończenie historii.

Dzisiaj możemy spojrzeć na prawdopodobnie ostateczny wygląd produkcji. Kursk ma trafić na półki sklepowe jeszcze w 2018 roku, więc autorzy powinni teraz dbać o ostateczne detale i przygotowywać się do wielkiej kampanii promocyjnej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: