Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 16:41
Frostpunk ze świetnym rezultatem. Twórcy się chwalą i zapowiadają darmowe DLC
1097V

Frostpunk ze świetnym rezultatem. Twórcy się chwalą i zapowiadają darmowe DLC

11 bit studios rozpoczyna świętowanie. Deweloperzy potwierdzili kapitalną sprzedaż Frostpunk, jednocześnie zapowiadając przygotowanie darmowych rozszerzeń. To bardzo dobra wiadomość dla fanów polskiej produkcji.

Frostpunk to kolejna bardzo udana produkcja rodzimego 11 bit studios. Autorzy po wydaniu This War of Mine ponownie zaskoczyli świat zgarniając świetne recenzje, które między innymi sprawiły, że gra cieszy się również popularnością wśród graczy.

Frostpunk zbiera wspaniałe recenzje. Polacy podbijają Steam i prezentują finalny zwiastun

Dzisiaj możemy potwierdzić, że gracze nabyli już 250 000 egzemplarzy Frostpunk w przeciągu pierwszych 66 godzin od premiery. Gotówka pozwoli pokryć koszt tworzenia gry oraz marketingu!

„Dziękujemy za wsparcie, jesteście najlepszą społecznością na świecie – Kochamy Was wszystkich! <3”

Pozytywną wiadomość skomentował Grzegorz Miechowski, prezes studia, który nie ukrywa, że już wcześniej pojawiły się plany na rozbudowę Frostpunk. Teraz twórcy mają pewność, że przygotują rozszerzenia i wiele z nich będzie dostępna za darmo.

Cóż… Pozostaje tylko powiedzieć – wielkie gratulacje! I nadal czekam na konsolowe wydanie, dzięki którym będę mógł zatopić się w tym wyjątkowym, mroźnym świecie.

Tagi: 11 Bit Studios dlc Frostpunk wyniki sprzedaży