Roger Żochowski Roger Żochowski 27.04.2018 01:31
Shadow of the Tomb Raider - ujawniono pierwsze screeny, edycje specjalne i okładkę!
4569V

Shadow of the Tomb Raider - ujawniono pierwsze screeny, edycje specjalne i okładkę!

W Londynie odbywa się właśnie event, na którym Square Enix wraz z Crystal Dynamics zaprezentowali dziennikarzom godzinne demo z Shadow of the Tomb Raider. Ale to nie wszystko. 

Na pierwsze wrażenia z grywalnej wersji gry trzeba będzie poczekać do jutra, bo nad redakcjami cały czas wisi embargo. Już teraz jednak można się przyjrzeć pierwszym screenom, na których Lara zwiedza nowe lokacje. Od razu widać, że tytuł gry nie jest przypadkowy - większość miejscówek skąpana jest w mroku, co tylko potwierdza, że zamknięcie trylogii utrzymane zostanie w pesymistycznym tonie. Z kolei na okładce znalazł się art, który niedawno został już oficjalnie ujawniony. 

Na imprezie można było też przyjrzeć się edycjom specjalnym, które zadebiutują na rynku wraz z premierą gry - 14 września. Poza standardową edycją możemy liczyć między innymi na wersję ze steelbookiem oraz Ultimate Edition, gdzie poza grą znajdziemy też latarkę, soundtrack, mini-czekan służący za otwieracz, figurkę Lary oraz cyfrowe dodatki. Wspomniane edycje możecie zobaczyć na jednym z ujęć poniższego filmu, na którym widać jak bawili się na miejscu dziennikarze. 

PS. Podziękowania dla Klaudii Croft za pobudkę :) 

Tagi: Crystal Dynamics Shadow of the Tomb Raider