Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 26.04.2018 20:45
Avengers: Wojna bez granic już zdążył zawojować box office!
4264V

Avengers: Wojna bez granic już zdążył zawojować box office!

Na 21 rynkach na całym świecie można już oglądać nowe przygody Avengersów. I już widać, że Mściciele roznieśli w pył sale kinowe.

Ile jesteście w stanie zarobić w ciągu jednego dnia? Bo Avengersi zainkasowali właśnie w tym czasie 139 milionów dolarów!

Avengers: Wojna bez granic - recenzja filmu

To rewelacje, które przekazał The Holywood Reporter. Nic dziwnego, zainteresowanie "Avengers: Wojna bez granic" przed premierą było wręcz ogromne, zarówno jak i oczekiwania. W Korei Południowej, Filipinach i Tailandii film braci Russo zaliczył najlepsze otwarcie w historii, zarabiając kolejno 6.5 mln, 2.7 mln oraz 1.8 mln dolarów. W Australii ustąpił w dniu otwarcia jedynie "Ostatniemu Jedi" inkasując 6.7 mln dolarów, zaś we Francji z kieszeni rozentuzjazmowanych widzów wyleciało (w przeliczeniu) 3.9 mln dolarów.

Warto zaznaczyć, że najnowszy film MCU nie zadebiutował jeszcze na wielu rynkach, w tym dwóch najważniejszych: USA i Chinach. Oj, mam wrażenie, że szefowie Marvela i Disneya siedzą i mówią sobie teraz: "uwielbiam zapach banknotów o poranku."

A Wy? Zamierzacie dołożyć się do ich pensji, oglądając nowych Avengersów w kinie?

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/04/26/avengers-infinity-war-already-breaking-box-office-records-overseas

Tagi: avengers: infinity war box office Marvel Cinematic Universe