Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 21:00
Red Alert Online. Gameplay nie zachęca do nowej odsłony
974V

Red Alert Online. Gameplay nie zachęca do nowej odsłony

Tencet zaprezentował nową wersję Red Alert. Pierwszy fragment rozgrywki pozwala spojrzeć na budowanie armii oraz walki, jednak odnoszę wrażenie, że tylko nieliczni zdecydują się na taką rozgrywkę.

Electronic Arts oraz Tencent wczoraj zapowiedzieli Red Alert Online. Produkcja zmierza wyłącznie na urządzenia mobilne i gra od początku musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami fanów uniwersum, którzy od wielu lat czekają na wielki powrót marki Command & Conquer.

Red Alert Online zapowiedziane

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki. Deweloperzy prezentują grę, która wygląda dość chaotycznie – w dodatku wiele na to wskazuje, że autorzy zdecydowali się na pionowe ustawienie ekranu.

Podczas rozgrywki będziemy oczywiście zdobywać surowce, rozbudowywać bazę, ulepszać budynki oraz tworzyć armię – patrząc na ten materiał z jeszcze wielką chęcią zagrałbym w pełnoprawną odsłonę Command & Conquer.

Red Alert Online jest przygotowywane na podstawie Red Alert 2: Yuri’s Revenge, czyli wielkiej gry z 2001 roku. Jestem nawet przekonany, że gracze przywitaliby z otwartymi ramionami porządne odświeżenie tego uznanego RTS-a.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay red alert online Tencent