Pillars of Eternity 2: Deadfire w pudełku. Znamy wydawcę i zawartość bogatego wydania

Gry
1014V
Pillars of Eternity 2: Deadfire w pudełku. Znamy wydawcę i zawartość bogatego wydania
Wojciech Gruszczyk | 23.04.2018, 16:43

Kolejna dobra wiadomość dla miłośników mocnych RPG-ów. Najnowsza gra Obsidian Entertainment w końcu ma w Polsce wydawcę, który zadba o przygotowanie pudełek. Jednocześnie poznaliśmy bonusy dla zainteresowanych graczy.

Pillars of Eternity 2: Deadfire trafi do pierwszych graczy już w przyszłym miesiącu. Obsidian Entertainment zaoferuje wielkiego RPG-a fanom na PC, a w późniejszym terminie produkcja zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pillars of Eternity II: Deadfire. Żeglowanie, rozbudowa okrętu i walka w nowym zwiastunie

Dzisiaj firma Cenega potwierdziła kontynuowanie współpracy z THQ Nordic, na mocy której Pillars of Eternity 2: Deadfire trafi do Polski w pudełku. Gracze otrzymają możliwość kupienia tytułu w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru już 8 maja. W tym wypadku lokalizację przygotował światowy wydawca.

Tytuł będzie do kupienia w dwóch wersjach pudełkowych: standardowej wersji oraz Obsidian Edition, w skład której wejdą:

  • Podstawowa wersja gry w rozkładanym etui,
  • Dodatkowa zawartość w grze (zestaw pierwszych trzech dodatków DLC oraz Pakiet Odkrywcy zawierający dodatkowe przedmioty),
  • Mapa drukowana na materiale,
  • Pocztówki,
  • Notatnik.

Wizualizację wydania zobaczycie poniżej. Jest to na pewno świetna wiadomość dla fanów dzieł Obsidian Entertainment, ponieważ twórcy od kilku lat nie zawodzą dostarczając na rynek kapitalne historie przepełnione mocną rozgrywką.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper