Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 17:11
Nintendo Labo Unboxing i prezentacja. Nintendo szykuje kolejny hit
905V

Nintendo Labo Unboxing i prezentacja. Nintendo szykuje kolejny hit

Świat ekscytuje się teraz najnowszą przygodą Kratosa, ale nie możemy zapomnieć o nadciągającej premierze Nintendo Labo. Kartony Japończyków zbierają bardzo pozytywne opinie w pierwszych recenzjach.

Nintendo Labo pewnie nie zainteresuje każdego posiadacza Nintendo Switch, jednak sprzęt został ciepło przyjęty przez wiele redakcji. Pierwsze opinie potwierdzają, że będzie to kapitalne urządzenie dla grających rodzin.

Dark Souls Remastered na Nintendo Switch opóźnione

Nintendo wpadło na kolejny dobry pomysł. Nintendo Labo ze swoimi premierowymi zestawami pokazuje charakter, ponieważ kartony w genialny sposób łączą się z propozycją Japończyków. Japończycy podobno przygotowali bardzo szczegółową instrukcję, więc każdy bez problemu złoży poszczególne modele, a elementy prezentują bardzo wysoką jakość.

Małym problemem może okazać się brak części zamiennych – dopiero teraz wchodzą do sprzedaży – ale przy odpowiednim szanowaniu, kartony nie powinny zostać szybko zużyte. Redakcje są zgodne, że jest to świetna zabawa dla dzieciaków, jednak warto zastanowić się nad kupnem 2-3 zestawów, jeśli w domu macie gromadkę, ponieważ 1 pakiet oferuje raczej rozgrywkę „single-player”.

Dokładną prezentację zestawów zobaczycie poniżej. Choć wielu śmiało się z „kartonów Nintendo”, to jednak propozycja Japończyków może trafić w serca młodych graczy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo nintendo labo nintendo Switch