Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 16:02
Agony z datą premiery i zwiastunem. Twórcy zatrudniają dodatkowych testerów
904V

Agony z datą premiery i zwiastunem. Twórcy zatrudniają dodatkowych testerów

Madmind potwierdziło ostateczną datę premiery Agony. Piekielna produkcja zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu i na ostatniej prostej z kodem zapoznają się dodatkowi testerzy. Studio chce dopracować produkcję przed premierą.

Agony miało trafić na rynek 30 marca, jednak autorzy nie zdążyli z okiełznaniem kodu na ten dzień. Na szczęście twórcy zakończyli już główne prace nad grą i mogą teraz już wyłącznie dopieszczać swoją przygodę.

Agony ocenzurowane. Patch przywracający pierwotną wizję tylko na PC

Agony trafi do sprzedaży 29 maja 2018 roku. Premiera jednocześnie odbędzie się na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych – studio potwierdziło, że tytuł przeszedł certyfikację na PS4 i XOne i otrzymał najwyższy rating „+18”.

Twórcy chcą mieć pewność, że gra w dniu premiery będzie błyszczeć i celem maksymalnego dopracowania Agony przed premierą wynajęto firmy testerskie. Jest to na pewno dobra wiadomość, ponieważ możemy mieć nadzieję, że Agony trafi na rynek bez wielkich błędów. Firma w tym wypadku zatrudniła więcej niż jedno studio odpowiedzialne za ostatnie szlify.

W Agony naszym zadaniem będzie ucieczka z piekła. Gracz w tym wypadku przejmie kontrolę nad istotą, która potrafi kontrolować napotkanych ludzi, czy też mniejsze demony. Tytuł został dotknięty cenzurą i tylko na PC zainteresowani pobiorą aktualizację, która pozwoli „usunąć zabiegi cenzorskie”

Źródło: https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/playway-premiera-gry-agony-zostala,233,0,2403817.html

Tagi: Agony data premiery Madmind