Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 19:47
Anon na Netflix. Film akcji z growymi ujęciami
944V

Anon od Netflix. Film akcji z growymi ujęciami

Netflix zdecydował się zaprezentować najnowszy film Andrewa Niccola. Uznany reżyser przygotował dla platformy produkcję, która może zaciekawić graczy. Zobaczcie materiał i poznajcie ostateczną datę premiery.

Anon to thriller science-fiction przygotowany dla platformy Netflix. Reżyserem oraz scenarzystą jest Andrew Niccol, którego powinniście kojarzyć z „Truman Show”, „Gattaca – „Szok przyszłości”, „Dobre zabijanie”, „Pan życia i śmierci”, czy też „Wyścig z czasem”. Amerykanin zgarnął nagrodę BAFTA za najlepszy scenariusz oryginalny w „Truman Show”.

Wiedźmin od Netflix z bardzo odległą premierą. Znamy konkrety

Opowieść w Anon przedstawia odległą przyszłość, w której rząd próbuje zwalczyć przestępczość przez totalną eliminację prywatności i wprowadza pełną autocenzurę. Głównym bohaterem historii jest policjant Sal Frieland (Clive Owen), który stara się zwalczyć przestępczość w swoim mieście, jednak na jego drodze staje hakerka „The Girl” (Amanda Seyfried) i od tego momentu jego życie znacząco się komplikuje.

„Detektyw Sal Frieland żyje w świecie pozbawionym tajemnic, w którym nie istnieje prywatność ani anonimowość, władza w pełni inwigiluje swoich obywateli, a przestępczość jest niezwykle rzadkim zjawiskiem. Podczas śledztwa w sprawie serii zabójstw Fireland spotyka młodą kobietę bez tożsamości i przeszłości, która nie figuruje w bazie policji. Śledczy wkrótce odkrywa, że sprawy są bardziej skomplikowane, niż mu się wydawało.”

Obok wspomnianej Amandy Seyfried oraz Clive’a Owena w filmie zobaczymy również Sonyę Walger, Colma Feore’a, Marka O’Briena, Joe’a Pingue’a, Iddo Goldberga, czy też Sebastiana Pigotta. Ta niemiecka produkcja została przygotowana przez K5 Film, a wydawcą jest Netflix, który zaoferuje historię swoim subskrybentom już 4 maja.

Zwróćcie uwagę na zwiastun, który w świetny sposób zapowiada wydarzenia i prezentuje akcję z „oczu bohatera”. To taki miły smaczek związany oczywiście z akcją i umiejętnościami hakowania.

Źródło: YouTube.com

Tagi: anon netflix trailer zwiastun