Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 18:05
Battlefield 1 z darmową mapą. Nadciągają kolejne lokacje i nowy tryb
701V

Battlefield 1 z darmową mapą. Nadciągają kolejne lokacje i nowy tryb

DICE chce zachęcić graczy do strzelania w Battlefield 1. Firma małymi krokami rozdaje kolejne rozszerzenia i tym samym znacząco powiększa produkcję. Od dzisiaj możecie zapoznać się ze świeżą miejscówką.

Battlefield 1 trafił na rynek w październiku 2016 roku. Za kilka tygodni zostanie zaprezentowana kolejna odsłona serii, ale DICE chce przetrzymać graczy przy swojej marce i właśnie z tego powodu studio zapowiedziało kilka przyjemnych informacji dla graczy.

Battlefield V może otrzymać zmagania Battle Royale. DICE testuje tryb

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z mapą „Przełamanie” – jest to lokacja, która wcześniej była dostępna w rozszerzeniu Battlefield 1: Nie przejdą. Lokacja przenosi śmiałków do czasów drugiej bitwy nad Marną – jej rozpoznawalnym znakiem są czerwone maki.

To nie koniec przyjemności, bo w maju sympatycy uniwersum Battlefield otrzymają kolejne lokacje – tym razem za darmo wcielimy się w weteranów francuskiej armii. Natomiast w czerwcu firma udostępni bez dodatkowych kosztów „Operacje Uderzeniowe”, czyli zupełnie nowy tryb. W starciach weźmie udział 40 graczy – napastnicy zawalczą z obrońcami o sektory. Rywalizacja przypomina cenione Operacje, ale w tym wypadku bitwa odbywa się wyłącznie na jednej mapie.

Operacje Uderzeniowe rozgrywać się będą na pięciu mapach: „Upadek kolosa”, „Prise de Tahure”, „Przełęcz Łupkowska”, „Zeebrugge” i „Somma”. Warto zwrócić uwagę, że część z tych map jest normalnie dostępna tylko dla posiadaczy Przepustki Premium do Battlefield 1 lub konkretnych dodatków, ale dzięki trybowi Operacje Uderzeniowe mogą grać na nich wszyscy gracze.

DICE zamierza systematycznie aktualizować Battlefield 1 do czerwca 2018 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: battlefield 1 DICE dlc dodatek Electronic Arts za darmo