Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 17:35
Nioh z figurką za 3356 zł. William w wersji Deluxe
1380V

Nioh z figurką za 3356 zł. William w wersji Deluxe

Team Ninja wciąż nie potwierdziła plotek dotyczących rozwoju Nioh 2, ale Prime1Studio otrzymało zgodę na przygotowanie pięknej figurki. Twórcy wykreowali Williama, który ozdobi mieszkania największych fanów produkcji.

Nioh to dla mnie jedna z największych niespodzianek 2017 roku. Tytuł zebrał bardzo dobre oceny i został doceniony przez graczy oraz dziennikarzy niemal z całego świata.

Nioh - recenzja gry

Japończycy wciąż nie potwierdzili losów marki Nioh. Gra powstawała przez wiele lat w sporych bólach i dopiero po Team Ninja zdołała okiełznać produkcję. Studio oficjalnie inspirowało się projektami From Software, ale bez wątpienia w przygodzie Williama każdy mógł znaleźć sporo indywidualnych elementów.  

Mimo to Prime1Studio przygotowało figurkę, w której główny bohater przybrał swoją charakterystyczną pozę – powinniście ją znać z plakatów, materiałów od deweloperów, czy też nawet z okładki.

Taka przyjemność została wyceniona na 999,99 dolarów (około 3356 zł), ale warto zwrócić uwagę, że jest to wersja „Deluxe”, która zawiera dodatkową postać – Saorise jest duchowym opiekunem wojownika. To właśnie ta tajemnicza postać uratowała Williama od śmierci i teraz pozwala mu powrócić do walki nawet po bolesnych porażkach. Zainteresowani mogą nawet nabyć zwykłe wydanie za 599,99 dolarów (około 2021 zł) i w tym wypadku William nie ma u swojego boku Saorise.

Jak podaje Prime1Studio, William mierzy 61,2cm x 61,1cm x 62,3cm i jest to skala jeden do czterech. Z wiadomego powodu odrobinę mniejsza (średnio 17-20cm) jest edycja bez Saorise.

Zainteresowanych odsyłam na stronę.

Źródło: Twitter.com

Tagi: figurki nioh Team Ninja