redakcja PPE redakcja PPE 20.04.2018 17:30
God of War Mój Empik
1542V

God of War z kartą Mój Empik za 239,99 zł

Już dzisiaj premiera świetnie ocenianej gry God of War. Z tej okazji Empik przygotował ofertę dla posiadaczy karty Mój Empik, którzy będą mogli nabyć tytuł w dniu premiery za 239,99 zł. 

Sieć Empik zaprasza do skorzystania z promocyjnej ceny na zakup gry God of War. Już dzisiaj, w dniu premiery nowej odsłony przygód Kratosa, posiadacze karty Mój Empik będą mogli kupić grę w cenie 239,99 zł. Promocyjna cena będzie obowiązywała tylko w dniu premiery, tj. dzisiaj, 20 kwietnia (piątek). 

Kup God of War na PS4 na Empik.com

Oferta obowiązuje na Empik.com i w sklepach stacjonarnych. 

Kolejna część znanej serii zbiera świetne opinie wśród recenzentów. W naszej recenzji Rozbo pisał m.in. tak:

Nigdy nie spodziewałem się, że historia Kratosa pójdzie akurat w tym kierunku i właśnie w ten sposób zostanie poprowadzona, ale po zobaczeniu napisów końcowych jestem pewien, że taka droga jest właśnie naturalna i właściwa. Cory Barlog oraz jego ekipa z Santa Monica zrobili odważny krok w tereny wcześniej kompletnie niedostępne dla Boga Wojny - tereny intymnie prowadzonej fabuły, rozbudowanego świata i zupełnie nowego systemu walki. Każdy z tych elementów mógł się nie udać. Miał prawo się nie udać, a wręcz powinien się nie udać. Mimo to patrzymy właśnie na nowego króla PlayStation.

Jak działa karta Mój Empik? Dołącz do programu – to proste!

  1. Pobierz aplikację mobilną Empik z Google Play, App Store albo www.empik.com/app
  2. Lub dołącz na stronie www.empik.com/logowanie
  3. Lub wypełnij prosty formularz w salonie.
  4. Podaj jedynie kilka prostych informacji (imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail)

W Mój Empik każdym zakupem wspierasz biblioteki szkolne, korzystasz z wyjątkowych promocji, zniżek i zaproszeń na wydarzenia specjalnie dla Ciebie.

Tagi: god of war promocja