Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 17:18
Spider-Man prezentuje 2 złoczyńców
2682V

Spider-Man prezentuje 2 złoczyńców

Insomniac Games zamierza małymi krokami przybliżać graczom swoją produkcję w świecie Petera Parkera. Twórcy opublikowali świeże materiały, na których możemy spojrzeć na między innymi dwóch przeciwników Spider-Mana.

Wczoraj Insomniac Games potwierdziło prace nad dwoma książkami dla fanów Spider-Mana. Pierwsza zaprezentuje nam wydarzenia, które wprowadzą graczy w historię przygotowaną przez deweloperów odpowiedzialnych za świat Ratcheta.

Spider-Man otrzyma książkowy prequel! Poznajcie Spider-Man: Hostile Takeover

Już wczoraj dowiedzieliśmy się, że w Spider-Man: Hostile Takeover zobaczymy między innymi Shockera, więc deweloperzy postanowili podkręcić atmosferę i pokazali znanego złoczyńcę. Postać pierwotnie zadebiutowała w The Amazing Spider-Man #46 (marzec 1967) i jej autorem są Stan Lee oraz John Romita.

Możemy sądzić, że „Pajączek” otrzyma możliwość walki z zaprezentowanym przeciwnikiem, który oczywiście nie będzie jedynym problemem Parkera. W grze pojawi się również Norman Osborn! Jak wiadomo jego syn znajduje się w Europie (to on zleca jedną z misji pobocznych Parkerowi), ale dotychczas nie wiedzieliśmy, czy Green Goblin zostanie zaangażowany w historię.

Zielony Goblin został zaprezentowany światu w The Amazing Spider-Man #14 (lipiec 1964) i jego twórcami są Stan Lee oraz Steve Ditko.

Na pozostałych materiałach twórcy pokazują samego Spider-Mana oraz pozwalają spojrzeć na piękny świat. Ta produkcja może okazać się jedną z najgorętszych gier 2018 roku.

Spider-Man 2018 Shocker

Źródło: Twitter.com

Tagi: Insomniac Games screeny Spider-Man