Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.04.2018 12:53
Sonic Mania. Sega znów coś pokiełbasiła
1007V

Sonic Mania. Sega znów coś pokiełbasiła

Sega znowu coś pokiełbasiła. Po wtopie polegającej na opublikowaniu za darmo pełnej wersji nowej Yakuzy (zamiast dema!) tym razem coś poszło nie tak w kontekście Sonic Mania.

Chodzi w tym przypadku o aktualizację Sonic Mania, która nie jest jeszcze dostępna oficjalnie w dystrybucji. Gracze z Wielkiej Brytanii chwalą się jednak, że pobrali już odpowiednie pliki.

Yakuza 6 opublikowana za darmo (zamiast dema)

Co zapewnia ta "przedwczesna" aktualizacja Sonic Mania? Wygląda na to, że wszystkie poziomy dorobiły się stref przejściowych. Dodano możliwość włączenia trybu debug i przełączenia się do alternatywnych zdolności Sonica nie tylko w opcji "no Save" w Mania Mode, ale również w przypadku zwykłej gry. Wygląda na to, że będziemy mogli teraz wyłączać limit czasowy 10 minut. Zmieniono również trochę starcia z bossami.

To nie wszystko aktualizacja zapewnia nowy wygląd menu, świeże animacje interfejsu oraz opcję zakupu Sonic Mania Plus (DLC) z PS Store. Oczywiście dodatku nie można jeszcze nabyć, bo nie doszło do jego premiery.

Aktualizacja ma zostać wydana (oficjalnie!) w okolicach czerwca-lipca 2018 r. W naszej galerii znajdziecie zrzuty ekranowe z nowym designem menu, co zostało wprowadzone przez przedwcześnie opublikowaną aktualizację.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/04/17/sonic-mania-plus-leaks/

Tagi: humor lol Sega sonic mania wtopa yakuza yakuza 6