Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2018 14:07
Shenmue 1 & 2 HD Collection przenoszone przez mało znane studio. Cena, szczegóły i screeny
1521V

Shenmue 1 & 2 HD Collection przenoszone przez mało znane studio. Cena, szczegóły i screeny

SEGA w weekend potwierdziła plotki dotyczące stworzenia Shenmue 1 & 2 HD Collection. Pakiet jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a dzisiaj możemy zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi produkcji.

Japończycy nie zdecydowali się na pełne odświeżenie produkcji, ale nawet w takiej sytuacji wielu graczy chętnie zapozna się z legendarnymi historiami. W naszej galerii możecie spojrzeć na świeże screeny prezentujące Shenmue 1 & 2 HD Collection.

Shenmue. Remaster vs. oryginał w porównaniu grafiki

Twórcy zaoferują graczom wyższą rozdzielczość, drobne poprawki w oprawie oraz dostosowany interfejs użytkownika. Takie przyjemności zostały wycenione przez Segę na 29,99 dolarów, czyli około 100 zł i w tej cenie otrzymamy dwie części.

Aktualnie firma nie potwierdziła, czy klienci będą mogli nabyć wyłącznie jedną odsłonę z pakietu. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One trafi do pudełek, jednak sympatycy rozgrywki na PC otrzymają możliwość kupienia wyłącznie edycji cyfrowej.

Należy przy tym zaznaczyć, że nad portem pracuje d3t Ltd, czyli brytyjskie studio, które dotychczas pracowało nad małymi, mobilnymi tytułami oraz współpracowało z innymi deweloperami nad kilkoma większymi grami. To właśnie ta ekipa pomagała przy stworzeniu Lawbreakers, Micro Machines World Series, czy też The Escapists 2.

Shenmue 1 & 2 HD Collection otrzyma wsparcie osiągnięć oraz pucharków.

Źródło: https://gamingbolt.com/shenmue-1-2-hd-collection-new-high-resolution-screenshots-revealed

Tagi: Sega Shenmue shenmue 1 & 2 hd collection