Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.04.2018 10:10
Cosmic Star Heroine wreszcie na PlayStation Vita
545V

Cosmic Star Heroine wreszcie na PlayStation Vita

Na PlayStation Vita wychodzą jeszcze w USA i Europie gry, ale - powiedzmy sobie szczerze - są to niedobitki, takie jak Chasm, które powstaje przynajmniej od 2013 roku (gra na szczęście nie trafiła do śmietnika, o czym pisaliśmy niedawno). Przed nami kolejna gra dla Vity. Tym razem chodzi o Cosmic Star Heroine.

Cosmic Star Heroine powstawało ponad 4 lata i w zeszłym roku trafiło na PS4. Gra nie okazała się może szczególnie mocna, ale to mimo wszystko całkiem ciekawy kąsek dla fanów tradycyjnych jRPG-ów.

Chasm żyje i trafi na PlayStation Vita!

Po długim oczekiwaniu studio Zeboyd Games dojrzało w końcu do ujawnienia daty premiery Cosmic Star Heroine na PS Vita. Gra trafi do cyfrowej dystrybucji w USA 24 kwietnia. Na rynku europejskim premiera ma nastąpić niedługo później.

Wersja na PS Vita dostępna jest w opcji cross-buy, co oznacza, że jeśli ktoś skusił się wcześniej na Cosmic Star Heroine na PS4, otrzyma konwersję na Vitę bez dodatkowych opłat. W przypadku nabycia gry na PSV dostaniemy natomiast gratisowo możliwość zabawy również na PS4.

Tagi: