Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.04.2018 09:18
Chasm żyje, wygląda świetnie i zmierza na PS Vita, PS4 i PC! Autorzy przerywają milczenie po 3 latach
1358V

Chasm żyje, wygląda świetnie i zmierza na PS Vita, PS4 i PC! Autorzy przerywają milczenie po 3 latach

Byliśmy już prawie przekonani, że Chasm trafiło do deweloperskiego śmietnika. Ostatni raz o grze pisaliśmy w... 2014 roku i od tego czasu w eterze panowała cisza. Aż do teraz!

Twórcy Chasm przebudzili się z letargu i opuszczają w końcu piekiełko produkcyjne, w którym znajdowali się przez ostatnie 3 lata. Chasm trafi na rynek w tym roku. Premiery mamy spodziewać się w miesiącach letnich 2018 r.

Sony zapowiada masę indyków na PS4, Vite (2014)

Czym jest Chasm? To w największym skrócie kolejna rozpikselowana retroprodukcja, która ma trafić idealnie w nostalgiczne wspomnienia starych wyjadaczy.  Gracze wcielają się tu w rolę Daltyna, młodego żołnierza wysłanego w celu zbadania tajemniczego zniknięcia załogi górniczej w odległej górskiej miejscowości Karthas. Na miejscu okazuje się, że miasto zostało odcięte od świata przez siły nadprzyrodzone. Uwięziony Daltyn musi zwiedzić kopalnię pod miastem i odkryć źródło zakłóceń. Tylko poprzez zdobywanie nowych umiejętności specjalnych, gromadzenie coraz lepszego ekwipunku, rozmowy z NPCami, unikanie niebezpiecznych pułapek, rozwiązywanie zagadek  i walkę z hordami wrogów ma szansę uratować siebie i zaginionych górników.

Chasm oferowane będzie w formie cross-buy, co oznacza, że nabywając kopię na PS4 otrzymamy też bez dodatkowych opłat edycję na Vitę (i vice versa).

 


 

Tagi:

Nie przegap