Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 19:02
Resident Evil 2 Remake w Dying Light
1494V

Resident Evil 2 Remake w Dying Light

Nadal czekamy na pełną prezentację Resident Evil 2 Remake. Capcom od wielu miesięcy podgrzewa atmosferę przed pokazaniem rozgrywki, więc sytuację postanowił wykorzystać fan. W Dying Light powstała modyfikacja, dzięki której możecie sprawdzić fragment uznanego horroru.

12 sierpnia  2015 roku informowałem na portalu o rozpoczęciu prac nad Resident Evil 2 Remake. Od tego czasu kilkukrotnie wspominaliśmy o produkcji, której w zasadzie nigdy nie zobaczyliśmy. Capcom wciąż pracuje nad odświeżeniem gry.

Resident Evil 2 ma już 20 lat. Co z zapowiedzianym remake'iem?

Możemy spodziewać się, że Japończycy czekają z głęboką prezentacją do jednej z wielkich imprez, jednak gracze nie zamierzają dłużej czekać. Jeden ze śmiałków postanowił przenieść ikoniczną lokację z Resident Evil 2 do Dying Light – zainteresowani mogą pobiegać obok departamentu policji, a nawet spojrzą na przewróconą ciężarówkę.

Jeśli posiadacie Dying Light w wersji na komputery osobiste, to bez problemu możecie zagrać w projekt – wystarczy wskoczyć do warsztatu Steam, pobrać zawartość i włączyć produkcję. Lokacja pojawi się w niestandardowych mapach.

Twórca modyfikacji nie ukrywa, że znajduje się na bardzo wczesnym etapie – przygotował aktualnie około 2% gry – ale zamierza nadal bawić się narzędziami udostępnionymi przez Techland. Pierwsza aktualizacja pojawi się jeszcze w kwietniu, a w kolejnych miesiącach możemy oczekiwać nowych miejscówek.

Gameplay z Resident Evil 2 Remake w Dying Light zobaczycie poniżej.

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2018/04/15/resident-evil-2-remake-dying-light-pc/

Tagi: