Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 18:41
FIFA 18 World Cup może zadebiutować jako darmowy dodatek
4793V

FIFA 18 World Cup może zadebiutować jako darmowy dodatek

Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami, ale aktualnie Electronic Arts nie ogłosiło jakiegokolwiek ruchu związanego z imprezą. Według najnowszych plotek firma przygotowuje dla graczy niespodziankę.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 rozpoczną się 14 czerwca. Elektronic Arts nie ma już czasu na wielką promocję samodzielnej produkcji, która mogłaby trafić na kilka urządzeń, jednak bardzo możliwe, że firma i tak zamierza wykorzystać posiadaną licencję.

Kto na okładce FIFA 19? Kibice chcą Mohameda Salaha!

Najnowsza aktualizacja FIFA 18 pozwala sądzić, że już wkrótce otrzymamy stosowną aktualizację, która pozwoli graczom uczestniczyć w wielkim święcie piłki nożnej. Wśród plików pojawiła się wzmianka „Free FIFA World Cup Pack”, która może zwiastować nadejście sieciowego dodatku.

Wzmianka pojawiła się na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych, więc możliwe, że to właśnie na tych urządzeniach gracze zagrają w rosyjskim turnieju. Aktualnie Electronic Arts zdecydowało się nie komentować doniesień.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to sympatycy produkcji na pewno z radością wezmą udział w specjalnym wydarzeniu – w końcu FIFA wciąż cieszy się ogromną popularnością, a Mistrzostwa Świata sprawią, że gracze chętnie rozegrają kilka dodatkowych spotkań.

Źródło: https://www.thesun.co.uk/sport/football/6063921/fifa-18-world-cup-2018-mode-ps4-xbox-one-pc-nintendo-switch-ea-leak/

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 fifa 18 world cup