Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 20:55
MechWarrior 5: Mercenaries na wybuchowym zwiastunie
816V

MechWarrior 5: Mercenaries na wybuchowym zwiastunie

Jeszcze w tym roku wskoczymy w wielkie mechy i weźmiemy udział w licznych bitwach. Piranha Games zaprezentowała świeży zwiastun z MechWarrior 5: Mercenaries, który rozbudza oczekiwania na potyczki z innymi graczami.

W grudniu ubiegłego roku na Mech-Conie w Kanadzie został zapowiedziany MechWarrior 5: Mercenaries. Gra zmierza wyłącznie na komputery osobiste i ma zadebiutować na rynku w przeciągu następnych ośmiu miesięcy.

MechWarrior 5: Mercenaries w Encyklopedii PPE.pl

Akcja tytułu zaprowadzi śmiałków do 3015 roku, a dokładnie do Inner Sphere. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się skolonizowana część galaktyki, gdzie do niedawna rządziła Gwiezdna Liga, ale ze względu na wewnętrzne spory, koalicja została rozwiązana. Teraz w tym miejscu toczą się boje o terytorium i zasoby.

Gracze wcielą się tym razem w młodego pilota, który musi wskoczyć w maszynę i walczyć z kolejnymi przeciwnikami – opowieść pozwoli zainteresowanym poznać wydarzenia w okresie 35 lat, gdy na początku będziemy przedstawicielami małego zespołu, by w ostateczności stanąć na czele potężnej korporacji.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun, który wygląda naprawdę nieźle. MechWarrior 5: Mercenaries może zaciekawić wielu graczy, ponieważ autorzy stawiają na efektowne pojedynki, a jednocześnie obiecują dopracować do granic możliwości symulację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries trailer zwiastun