Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.04.2018 15:30
Sega Mega Drive Mini zapowiedziane!
2525V

Sega Mega Drive Mini zapowiedziane!

Od czasów, gdy Sega porzuciła tworzenie konsol minęło już sporo lat, jednakże ojcowie Sonica najwidoczniej pozazdrościli Nintendo sukcesu i już w tym roku oddadzą w nasze posiadanie swoją mini konsolę.

Nintendo w przeciągu ostatnich paru lat rozkręciło modę na retro konsolki, która to zapoczątkowana została przez NES-a Mini, a następnie podbita dzięki SNES-owi Mini.

Sega w tym czasie również starała się wypuścić na rynek swój sprzęt dla fanów klasyki, lecz robiła to rękami niezbyt dobrze radzącej sobie z tematem firmy AtGames. Teraz Niebiescy wzięli się w garść i szykują się z mocarną ofensywą na serca retromaniaków.

Shenmue 1 & 2 HD zapowiedziane! Kolekcja zmierza na PS4, Xbox One oraz PC

Nie dość, że dostaniemy zestaw odświeżonych odsłon Shenmue, to jeszcze na sklepowe półki wleci Sega Mega Drive Mini, czyli oparta na pomyśle mini-konsolek Ninny, zabawka dla tych, którzy zatęsknili za przełomem lat 80-tych i 90-tych. Poniżej możecie zobaczyć mały teaser urządzenia.

Niestety póki co wiemy o nim tylko tyle, że powstaje i wyjdzie w 2018 roku. Cena i zestaw dołączonych klasyków pozostają tajemnicą.

Mega Drive Mini Announcement Trailer

Tagi: Sega Sega Mega Drive Mini Shenmue