Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 15:12
Code Vein. Gameplay pokazuje walki z klona Dark Souls
716V

Code Vein. Gameplay pokazuje walki z klona Dark Souls

 „Wierna kopia Dark Souls z domieszką mangi” została zaprezentowana na świeżym fragmencie rozgrywki. Wydawca pozwala spojrzeć na kilka pojedynków, na którym bohater eliminuje najróżniejsze bestie.

Wciąż nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery Code Vein, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce Bandai Namco zdradzi tę informację. Gra została pokazana na świeżej rozgrywce, która powinna zainteresować czytelników PPE.

Code Vein. Jeden z deweloperów pokazuje jak się powinno niszczyć wrogów

Nadal nie poznaliśmy nowej produkcji From Software. Autorzy świata Dark Souls pracują nad tajnym tytułem, który został ujawniony w ubiegłym roku, jednak tak naprawdę nie znamy nawet drobnych szczegółów dotyczących gry.

Możemy natomiast spojrzeć na Code Vein. Japończycy oferują rozgrywkę przypominającą ostatnie tytuły From Software i pewnie znajdą się chętni na taką zabawę – w tym wypadku gracze wcielają się w tajemnicze wampiry, które muszą eliminować następnych oponentów w mrocznym świecie.

Materiał nie wyróżnia się od poprzednich. Ponownie Code Vein wygląda ciekawie, lecz odnoszę wrażenie, że w tym wypadku idealnym rozwiązaniem byłaby wersja demonstracyjna lub beta… Choć aktualnie Bandai Namco nie zapowiedziało takich przyjemności.

Źródło: YouTube.com

Tagi: