Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 14:43
Spider-Man otrzyma strój z Avengers: Infinity War. Zwiastun pokazuje bohatera
3159V

Spider-Man otrzyma strój z Avengers: Infinity War. Zwiastun pokazuje bohatera

Insomniac Games nie marnuje okazji. W ich najnowszej produkcji pojawi się świetne nawiązanie do nadciągającego Avengers: Infinity War. Bohater ubierze strój, który zobaczymy podczas oczekiwanego filmu.

7 września odbędzie się premiera Spider-Mana od Insomniac Games. Twórcy zapowiedzieli przygotowanie wielu najróżniejszych strojów i dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny fatałaszek. W grze pojawi się Iron Suit.

Recenzja filmu Avengers: Wojna bez granic

Nie jest to w zasadzie wielkie zaskoczenie, ale na pewno znajdą się chętni, którzy ubiorą Parkera w ten "żelazny kombinezon". W końcu Avengers: Infinity War zapowiada się na fantastyczną produkcję, jednak na ostateczne opinie musimy zaczekać. „Wojna bez granic” trafi do polskich kin 26 kwietnia.

Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili ostatecznej liczby ubrań Spider-Mana, ale możemy spodziewać się sporej garderoby – w końcu za pomocą takich małych dodatków autorzy zachęcają nas do składania zamówień przedpremierowych, a stroje z kolejnych filmów mogą nakręcać zainteresowanie opowieściami.

Poniżej zapoznacie się z krótką prezentacją, która pokazuje Spider-Mana. Iron Suit trafi do graczy, którzy zdecydują się kupić grę przed debiutem – autorzy muszą ujawnić jeszcze jeden strój, ponieważ pakiet ma zawierać trzy ubrania.  

Źródło: https://www.vg247.com/2018/04/13/avengers-infinity-war-iron-spider-suit-confirmed-for-spider-man-ps4/

Tagi: