Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 21:00
THQ Nordic nie pojawi się na E3. Wydawca wybiera Mistrzostwa Świata
950V

THQ Nordic nie pojawi się na E3. Wydawca wybiera Mistrzostwa Świata

Na tegorocznym E3 nie zobaczymy największych hitów THQ Nordic. Wydawca ma w swoim portfolio bardzo mocne produkcje, których jednak zabraknie w Los Angeles. Firma postanowiła pojechać do Rosji na zbliżający się Mundial.

THQ Nordic rozrasta się z każdym kolejnym miesiącem. Wydawca przejmuje kolejne studia i tym samym jego oferta prezentuje się coraz lepiej. Firma aktualnie skupia się na marketingu Darksiders 3, Red Faction Guerilla Re-MARS-Tered, Fade to Silence, czy też Biomutant.

Red Faction: Guerrilla oficjalnie na PS4, XOne i PC. Poznajcie edycję „Re-Mars-tered”

Wszystkie wymienione produkcje mogą zainteresować czytelników PPE, ale możemy dzisiaj potwierdzić, że THQ Nordic nie pojawi się na E3. Firma postanowiła ostrzec redakcje, które chciały zagrać w ich produkcje w Los Angeles.

W notce prasowej wydawca wspomina o najbliższym Mundialu – firma podobno woli oglądać mecze na Mistrzostwach Świata, ale jest to raczej anegdotka, której nie możemy brać w pełni na serio. THQ Nordic postanowiło po prostu skupić się na gamescomie – w Kolonii zobaczymy wszystkie wymienione tytuły oraz niezapowiedziane produkcje.

Prawdopodobnie z tego powodu Darksiders 3 czy też Biomutant trafią do nas dopiero w drugiej połowie roku – w okolicach września-listopada?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap