Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2018 20:05
EA Play 2018 z datą. Na konferencji zobaczymy Battlefield V i Anthem
3349V

EA Play 2018 z datą. Na konferencji zobaczymy Battlefield V i Anthem

Electronic Arts przedstawiło wszystkie ostateczne informacje dotyczące zbliżającego się EA Play. Na tegorocznej imprezie zerkniemy na gameplay z między innymi nowej odsłony serii Battlefield. Tytuł trafi na półki sklepowe w październiku.

Małymi krokami najwięksi wydawcy zdradzają swoje plany dotyczące zbliżającego się E3. Wielka impreza w Stanach Zjednoczonych zostanie poprzedzona kolejną konferencją Electronic Arts.

Bethesda E3 2018 Showcase potwierdzone. Znamy datę konferencji

Elektronicy już wcześniej zapowiedzieli, że tegoroczny EA Play będzie trwał trzy dni – od 9 do 11 czerwca w Hollywood Palladium dziennikarze oraz gracze otrzymają możliwość zagrania w najnowsze produkcje Electronic Arts.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że wydarzenie zostanie poprzedzone konferencją. EA Play 2018 rozpocznie się w 9 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego – jest to sobota, więc wszyscy zainteresowani powinni bez problemu zapoznać się dokładną relacją.

To właśnie na tej imprezie zobaczymy między innymi Battlefield V, Anthem, Plants vs Zombies: Garden Warfare 3, Fifę, NHL-a oraz świeży Madden. Należy na pewno przypomnieć, że tytuł DICE powinien zostać zaprezentowany wcześniej, a już na samym show będziemy prawdopodobnie świadkami czystej rozgrywki – taki scenariusz oglądaliśmy w przypadku Battlefield 1.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/eaplay2018

Tagi: Anthem battlefield e3 e3 2018 ea play ea play 2018 Electronic Arts