Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2018 14:35
Yo-kai Watch 4 na Nintendo Switch. Wyciek potwierdza tegoroczną premierę
597V

Yo-kai Watch 4 na Nintendo Switch. Wyciek potwierdza tegoroczną premierę

Level-5 przygotowuje dla posiadaczy Nintendo Switchów sporą niespodziankę. Japończycy pracują nad nową częścią Yo-kai Watch, która jeszcze w tym roku wskoczy na japoński rynek. Będzie to pierwsza odsłona serii przygotowana na nową platformę Big N.

Seria Yo-kai Watch jest znana i ceniona przez posiadaczy konsol Nintendo. Nintendo 3DS otrzymał kilka odsłon, w których gracze mogli szkolić swoje Yo-kai i poznawać znośne historie przepełnione japońską kulturą.

Yo-Kai Watch 3 zanotowało dobry start. Level-5 świętuje sukces

W najnowszym magazynie Famitsu zostanie zaprezentowany Yo-kai Watch 4, jednak aktualnie magazyn nie trafił do sprzedaży. Redakcja Ryokutya2089 otrzymała stosowny numer, więc podzieliła się wstępnymi informacjami.

Yo-kai Watch 4 jeszcze w tym roku trafi na Nintendo Switcha, ale prawdopodobnie aktualnie premiera odbędzie się wyłącznie w Japonii. Yo-kai Watch 3 wciąż nie wskoczyło do Europy oraz Stanów Zjednoczonych – gra zadebiutowała pierwotnie w lipcu 2016 roku w dwóch wersjach.

Na potwierdzenie tej informacji musimy zaczekać. Mam ogromną nadzieję, że tym razem Level-5 w lepszy sposób zadba o między innymi Europejczyków i wkrótce  Yo-kai Watch 4 wskoczy również na Stary Kontynent.

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/04/10/yo-kai-watch-4-announced-nintendo-switch/

Tagi: