Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 19:02
Overkill's The Walking Dead prezentuje 2 bohaterkę. Dziś zajawka
576V

Overkill's The Walking Dead prezentuje 2 bohaterkę. Dziś zajawka

Overkill Software jest przygotowane na zaprezentowanie drugiej bohaterki ze swojej produkcji w świecie Żywych Truposzy. Deweloperzy ujawnili zajawkę, która przygotowuje graczy na nadciągający show.

Overkill's The Walking Dead to sieciowa, kooperacyjna produkcja umiejscowiona w świecie biegających truposzy. Deweloperzy rozwijają grę, która jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Overkill's The Walking Dead chwali się zniszczonym światem

Twórcy dotychczas nie śpieszyli się z prezentowaniem materiałów z Overkill's The Walking Dead, ale małymi krokami rozkręca się kampania marketingowa. Studio już jutro pokaże pełny zwiastun drugiej postaci, a dzisiaj możemy zerknąć na zajawkę.

Maya otrzyma swoje pięć minut podczas Inside Xbox – będzie to jedna z głównych atrakcji drugiego odcinka wydarzenia Microsoftu. Deweloperzy przygotowali pełny zwiastun, który powinien zainteresować fanów uniwersum.

Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy „zapracowanego” biznesmena, który musi odnaleźć się w zniszczonym świecie. Mam jednak szczerą nadzieję, że tym razem zwiastun pozwoli nam spojrzeć choćby na kilka fragmentów rozgrywki.

Warto pamiętać, że każda postać w Overkill's The Walking Dead otrzyma własne drzewko zdolności, będzie prezentować inną rolę w drużynie, posiada indywidualny styl rozgrywki oraz własne tło fabularne.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games Overkill Software overkill's the walking dead teaser zwiastun