Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 21:00
Conan Exiles w Polsce. Znamy wydawcę
876V

Conan Exiles w Polsce. Znamy wydawcę

Funcom w końcu zakończył główne prace nad Conan Exiles i z tego powodu produkcja trafi do pudełek. Właśnie poznaliśmy polskiego wydawcę, który zadba o sprowadzenie do Polski wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

W styczniu 2016 roku miałem okazję zapowiedzieć na portalu Conan Exiles. Tytuł w międzyczasie trafił do programu Wczesnego Dostępu i został znacząco rozwinięty przez deweloperów. Teraz nadszedł czas na pełną premierę.

Conan Exiles. Zwiastun, data premiery i edycja kolekcjonerska!

8 maja Conan Exiles trafi na półki sklepowe i dzisiaj mogę potwierdzić, że gra będzie również dostępna w Polsce. Techland zadba o sprowadzenie do naszego kraju pudełek w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste..

Conan Exiles w wersji „Day One” zawiera specjalny miecz dla bohatera, a jednocześnie warto wspomnieć, że tytuł otrzyma polską lokalizację kinową, czyli wszystkie napisy zostaną przetłumaczone.

Debiut to oczywiście dopiero początek przyjemności, bo autorzy zamierzają stale rozwijać i przygotowywać nowe treści – warto pamiętać, że w ubiegłym roku firma zaprezentowała graczom „The Frozen North”, czyli ogromne DLC. Dodatek zwiększa mapę świata o 70%, dodaje wielkie lochy oraz między innymi podkręca elementy survivalu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Conan Exiles Deep Silver Funcom Techland