Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 18:07
The Forest z datą premiery
1064V

The Forest z datą premiery

Po czterech latach w programie Wczesnego Dostępu na Steam, The Forest w końcu będzie dostępne w pełnej wersji. Twórcy potwierdzili datę premiery na PC i jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla wyczekujących na wersję konsolową.

W The Forest gracz jest jednym z ocalałych po katastrofie samolotu. Zainteresowani trafiają na tajemniczą wyspę, gdzie z łatwością można napotkać tubylców-dzikusów, których zadaniem jest zabicie napotkanych szczęśliwców.

The Forest coraz bliżej PlayStation 4. Świat przepełniony golasami-kanibalami

30 kwietnia 2018 roku odbędzie się premiera The Forest w wersji na komputery osobiste. Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ tytuł od 30 maja 2014 roku znajduje się w programie Wczesnego Dostępu.

Gra w swoim czasie cieszyła się sporą popularnością, bo deweloperom udało się wrzucić na mapę sporo zagadek, tajemniczych miejsc, a śmiałkowie natrafili na kilka makabrycznych znalezisk, które następnie zostały owiane legendą. Jest to naprawdę ciekawy survival, który zyskuje w oczach podczas zmagań ze znajomymi.

Twórcy jednocześnie potwierdzili, że w dniu premiery wprowadzą sporo zmian oraz ulepszeń, a dodatkowo małymi krokami możemy oczekiwać informacji dotyczących wersji na PlayStation 4 oraz wydania dla wirtualnej rzeczywistości.

The Forest w dniu debiutu otrzyma nową cenę – z 14,99 dolarów na 19,99 dolarów, więc warto nabyć grę przed wydaniem wersji 1.0.

Tagi: data premiery Endnight Games The Forest