Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 20:12
Wolfenstein II: The New Colossus na Nintendo Switch bez lokalizacji. Gameplay pokazuje nową wersję
1797V

Wolfenstein II: The New Colossus na Nintendo Switch bez lokalizacji. Gameplay pokazuje nową wersję

Kolejną perełką Bethesdy, która trafi na Nintendo Switcha jest Wolfenstein II: The New Colossus. Produkcja jest właśnie prezentowana na PAX East, więc z tej okazji możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Krwawa opowieść na konsoli Nintendo? Jeszcze kilka lat temu tylko nieliczni wierzyli, że Bethesda zdecyduje się wrzucić na sprzęt Japończyków takie kozaki jak Wolfenstein II: The New Colossus, ale kapitalne zainteresowanie urządzeniem sprawia, że deweloperzy chętnie inwestują w porty.

Switch na PAX EAST. Rozgrywka z Wolfenstein II, Dark Souls Remastered i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na czysty gameplay z Wolfenstein II: The New Colossus. Już z samego rana Zax zaprosił naszą społeczność na krótką prezentację, jednak wcześniej był to materiał nagrany za pomocą kamery.

Tytuł MachineGames na Nintendo Switch wygląda zdumiewająco dobrze. Oczywiście oprawa nie jest tak wyraźna-ostra jak w przypadku edycji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, ale myślę, że gracze nie będą specjalnie narzekać.

Najważniejsze jest jedno – Wolfenstein II: The New Colossus działa płynnie na Nintendo Switch. Na zaprezentowanym materiale kilkukrotnie bohater jest atakowany przez nawet kilku nazistów, ale Nintendo Switch nie ma problemów z akcją na ekranie.

Teraz pozostaje tylko jedno pytanie – kiedy ta premiera? Warto przy tym zwrócić uwagę, że Wolfenstein II: The New Colossus (identycznie jak Skyrim) jest dystrybuowany przez Nintendo, więc gra nie otrzyma polskiej lokalizacji.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda gameplay MachineGames Wolfenstein II: The New Colossus