Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.04.2018 08:24
Crusader Kings II za darmo na Steam! Wyprzedaż w sklepie Steam i cdkeys
2201V

Crusader Kings II za darmo na Steam! Wyprzedaż w sklepie Steam i cdkeys

Weekend zaczyna się w wesoły sposób dla fanów grania na PC (choć i dla posiadaczy Xbox One znajdzie się coś ciekawego). Na Steam można pobrać gry za darmo i w dodatku zachować je w swojej bibliotece już na zawsze.

Chodzi tu przede wszystkim o Crusader Kings II, udaną strategię od weteranów tego gatunku ze studia Paradox.

This War of Mine dostępne za darmo do końca weekendu

By pobrać Crusader Kings II wystarczy wybrać się na tę stronę Steam. Gra ma niewielkie wymagania. Do jej odpalenia potrzebujemy procesora klasy Pentium IV 2,4 GHz, 2 GB RAM i GPU klasy GeForce 8800 lub Radeon X1900 (z 512 MB pamięci na pokładzie).

To nie koniec atrakcji dla pecetowych graczy. Warto zagłębić się dalej w ofertę Steam, bo tutaj czeka na nas oferta weekendowa, w ramach której przeceniono wszystkie dodatki do Crusader Kings II. The Long Dark kupimy z kolei za 31 zł a Music for the Long Dark za 9 zł.

Na Steam przez najbliższe 2 dni obowiązywać będzie również promocja na Forts. Grę można aktuanie kupić za 37,79 zł.

Na deser zostawiam promocje w sklepie cdkeys. Można tu znaleźć m.in. Destiny 2 za 86 zł i XCOM 2 za 71,78 zł. Znajdzie się też coś dla posiadaczy Xbox One. By skorzystać z takich cen należy użyć dodatkowego rabatu (5%), przydzielanego za polubienie facebookowej strony cdkeys.

Promocja w cdkeys:

Destiny 2 (PC) – 86,60 zł

Human Fall Flat – 13,63 zł
Gears of War: Ultimate Edition (Xbox One) – 36,43 zł
XCOM 2 PC: War of the Chosen DLC –71,78 zł
6-miesięczna subksypcja Xbox Live  – 82,03 zł

Przypominam przy okazji, że jeszcze przez 2 dni można grać za darmo w świetną polską produkcję This War of Mine. Można ją pobrać poprzez Steam w tym miejscu.

Źródło: Steam/cdkeys

Tagi: