Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 17:48
World of Warcraft: Battle for Azeroth z datą premiery i zwiastunem. Wracacie do WOW-a?
974V

World of Warcraft: Battle for Azeroth z datą premiery i zwiastunem. Wracacie do WOW-a?

Blizzard rozsyła informacje prasowe o wielkim dodatku do World of Warcraft. Gracze mogą szykować się na wielką wojnę, która rozpocznie się już w sierpniu. Poznajcie wszystkie szczegóły.

World of Warcraft: Battle for Azeroth to wielkie rozszerzenie do uznanej produkcji Blizzarda. Firma postanowiła zaprezentować graczom kolejne atrakcje, które zapowiadają się wprost kapitalnie. Dzisiaj możemy potwierdzić, że rozszerzenie trafi na półki sklepowe 14 sierpnia.

"W Battle for Azeroth walka między Przymierzem a Hordą toczy się o niezwykle wysoką stawkę. Frakcja wybrana przez graczy będzie miała większe znaczenie dla rozgrywki, niż miało to miejsce we wcześniejszych odsłonach sagi World of Warcraft. Bez względu na to, czy bohaterowie obu frakcji zdecydują się wypłynąć na niezbadane wody, by odkryć nowe lądy, czy też zdobyć nowych sojuszników i walczyć o zasoby, bez wątpienia odkryją na nowo, co to znaczy walczyć „Za Hordę!” i „Za Przymierze!”, gdy w sierpniu ukaże się nowy dodatek."

Powyższe słowa wypowiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment, który zapowiada wydarzenia. Należy na pewno pamiętać, że najwięksi fani World of Warcraft mogą już dzisiaj rozpocząć przygotowania do wojny.

Jeśli kupicie Battle for Azeroth w przedsprzedaży na stronie www.worldofwarcraft.com/battleforazeroth, to oprócz natychmiastowego awansu jednej postaci na poziom 110, nabywcy otrzymają również możliwość rozpoczęcia serii zadań zwieńczonych rekrutacją pierwszych czterech z nowych, sprzymierzonych ras, w tym dzielnych Świetlistych draenei (Przymierze) oraz starożytnych elfów z Suramaru – Dzieci Nocy (Horda).

Dla przypomnienia, tak prezentuje się zawartość World of Warcraft: Battle for Azeroth:

  • Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić jego mieszkańców do walki o wspólny cel.
  • Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
  • Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
  • Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach.
  • Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
  • Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym wyzwaniom.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: blizzard data premiery World of Warcraft zwiastun