Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2018 20:40
Deathgarden z konkretami. Twórcy pokazują bohaterów
819V

Deathgarden z konkretami. Twórcy pokazują bohaterów

Autorzy Dead by Daylight pracują nad zupełnie nową marką. Dzisiaj możemy spojrzeć na bohaterów z Deathgarden i jednocześnie poznać szczegóły tego asymetrycznego shootera. Twórcy wpadli na ciekawą koncepcję.

Deathgarden to asymetryczny, sieciowy shooter przygotowany przez autorów Dead by Daylight. Twórcy zapowiedzieli grę w ubiegłym tygodniu, ale pełna prezentacja odbędzie się dopiero na PAX East 2018.

Dead by Daylight - recenzja gry

Twórcy postanowili odrobinę opowiedzieć o Deathgarden. W produkcji zmierzą się ze sobą dwie drużyny – w pierwszej znajdzie się kilku Biegaczy, a w drugiej jeden Łowca. Podczas zmagań ten drugi musi ubić „Runnersów”, którzy uciekają do "Ogrodu" – zadaniem Hunter jest oczywiście powstrzymanie biegaczy.

Na dokładną prezentację musimy jeszcze zaczekać, ale dziś możemy spojrzeć na pierwsze screeny. Na materiałach zostały pokazane „dwie strony konfliktu” i deweloperzy pozwalają spojrzeć na kilka akcji.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, czy to może się udać, jednak autorzy już wcześniej pokazali, że potrafią tworzyć asymetryczną rozgrywkę. Jeśli misje będą odpowiednio rozbudowane i ciekawe, to Deathgarden może okazać się sporą ciekawostką dla fanów sieciowej rozgrywki.

Deathgarden

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deathgarden zapowiedź