Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 21:18
CS:GO z ponad 124 000 niezadowolonych graczy. Fani chcą zmian
1666V

CS:GO z ponad 124 000 niezadowolonych graczy. Fani chcą zmian

Valve w ubiegłym tygodniu wprowadziło sporą aktualizację do Counter-Strike: Global Offensive, która rozwścieczyła wielu graczy. Zainteresowani stworzyli petycję do dewelopera i proszą o zmianę kontrowersyjnej decyzji.

Valve zdecydowało się wprowadzić sporą aktualizację w CS:GO. Firma nie tylko zajęła się usprawnieniem niektórych lokacji, ale również wprowadziła spore zmiany związane z rynkiem skinów.

CS:GO z wielkimi zmianami. Valve blokuje zewnętrzną sprzedaż skinów

Valve postanowiło zablokować szybką wymianę przedmiotów w CS:GO – teraz gracze muszą trzymać przedmiot przez siedem dni i ten „ban” w zasadzie zabija wszystkie sklepy handlujące w „nielegalny” sposób skórkami do broni.

Ta decyzja początkowo miała wpłynąć wyłącznie na wspomniane sklepy, jednak społeczność CS:GO również nie godzi się na te zmiany. Na stronie Change.org powstała specjalna petycja, w której gracze proszą Valve o natychmiastową reakcję – zgłoszenie podpisało już ponad 124 tysiące fanów.

„Ta aktualizacja nie tylko w pewnym sensie zabija handel, ale jeśli wprowadzone zmiany zostaną, zabiją również nasz ukochany CS:GO. Podpisanie petycji zajmuje tylko 5 sekund, ja w imieniu naszej społeczności, dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na podpis.”

Problem dostrzegają również profesjonalni gracze – pod petycją podpisał się między innymi Nicolai "dev1ce" Reedtz reprezentujący Team Astralis, jednak trudno tak naprawdę powiedzieć, czy Valve zamierza zareagować.

Nie możemy zapomnieć, że firma odpowiedzialna za Steam nie zarabia na „nielegalnej wymianie skórkami”, więc zdecydowano się na tak wielkie zmiany i zablokowanie handlu na siedem dni.

Źródło: https://www.change.org/p/valve-corporation-revert-to-old-cs-go-trading-rules

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive cs:go skiny Valve

Nie przegap