Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 18:17
Spider-Man od Insomniac Games. Gameplay pokazuje otwarty świat i nadciągają informacje
3535V

Spider-Man od Insomniac Games. Gameplay pokazuje otwarty świat i nadciągają informacje

Szykujcie swoje pajęcze zmysły na wieści dotyczące Spider-Mana od Insomniac Games. Tytuł trafił na okładkę Game Informera, więc w następnych dniach otrzymamy tonę najważniejszych faktów o nowej grze ojców Ratcheta.

Insomniac Games jest gotowe na ujawnienie wielu informacji o Spider-Manie. Twórcy zdecydowali się na dogłębną prezentację gry dziennikarzom Game Informera i tytuł trafił na okładkę następnego numeru.

Spider-Man z datą premiery!

Redaktorzy Game Informera spędzili w Insomniac Games dwa dni. W tym czasie zapoznali się z fabułą, zadaniami pobocznymi, zbierali najróżniejsze rzeczy oraz wiele innych. Dziennikarze przygotowali 14-stronicową relację, która zawiera nowe screenshoty, grafiki koncepcyjne oraz oczywiście konkrety.

Fani mogą liczyć na informacje o początku opowieści, elementach otwartego świata, a nawet złoczyńcach – nie wszystkich znamy, więc autorzy otrzymali od Marvela możliwość tworzenia nowych oponentów "Pająka".

Game Informera już zna datę premiery, więc możemy mieć pewność, że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Insomniac Games powinno w niedalekiej przyszłości potwierdzić ostateczną datę i zaprezentować nowe fragmenty rozgrywki.

Dzisiaj możemy spojrzeć na zajawkę numeru, która została upiększona rozgrywką. Nie jest tego dużo, ale przynajmniej zobaczycie sekwencje w mieście, eksplorację oraz krótką walkę.

[Aktualizacja #1]

Autorzy potwierdzili - jutro poznamy datę premiery! 

Tagi: Game Informer insomniac games playstation 4 Sony spider-man