Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.03.2018 11:33
Filary Ziemi kompletne! Premiera 3 epizodu. Gra dostępna dzisiaj za pół ceny
514V

Filary Ziemi kompletne! Premiera 3 epizodu. Gra dostępna dzisiaj za pół ceny

Filary Ziemi, które okazują się znakomitą przygodówką point'n'click doczekały się właśnie wydania finalnego epizodu. Premierze towarzyszą promocje cenowe.

Jeśli lubicie klimaty średniowieczne (po Kingdom Come: Deliverance będą takie wątki jak znalazł), dużo dialogów i ciekawej fabuły, to zdecydowanie warto zainteresować się Filarami Ziemi.

Mocna azjatycka oferta PS Plus!

Gra była wydawana od 2017 roku w formie epizodycznej, tak jak przygodówki od Telltale. Po dwóch ciekawych odcinkach przygody, których zaliczenie zajmuje razem ok. 11 godzin pora na finał Filarów Ziemi. Trzeci i ostatni epizod "Eye of the Storm" doczekał się zwiastuna premierowego. 

W przypadku chęci zagrania na PC, gracze mogą skorzystać aktualnie z rabatu. Przygodówkę kupimy tylko dzisiaj na Steam za połowę ceny, czyli za 54 zł. Jeszcze lepszą cenę można jednak znaleźć na GOG. Tutaj pakiet 3 epizodów wyceniono na zaledwie 39,59 zł.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Filary Ziemi dostępne są z polskimi napisami - również na PS4 (wbrew temu co głosi informacja w PS Store).

Tagi: filary ziemi przygodowka The Pillars of the Earth