Xbox Live Gold na 3 miesiące w promocji w sklepie Microsoftu

Promocje gier
2780V
Xbox Live Gold na 3 miesiące w promocji w sklepie Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 26.03.2018, 17:52

Amerykańska korporacja przygotowała nową promocję, która może zainteresować wielu naszych czytelników. Firma zaprasza do wykupienia Xbox Live Gold na trzy miesiące w bardzo dobrej cenie. Zainteresowani zaoszczędzą 47,50 zł.

Niezawodni czytelnicy PPE informują o nowej promocji na Xbox Live Gold vorimenn oraz kacprozo (dzięki!) wysłali do mnie odnośnik, którym chętnie podzielę się z naszą społecznością. Chętni na przecenionego „Golda”?

Xbox Game Pass kwiecień 2018. Znamy wszystkie gry

Xbox Live Gold na trzy miesiące możecie w normalnej cenie nabyć za 79 zł, jednak dzięki najnowszej promocji wyrwiecie abonament za zaledwie 31,50 zł. Dzięki propozycji zaoszczędzicie 47,50 zł, które możecie przykładowo wydać na Xbox Game Pass! ;)

Oferta jest dostępna przez najbliższe 15 dni, więc nie musicie się śpieszyć i rzucać wszystkich obowiązków w poszukiwaniu karty kredytowej. Pamiętajcie, że od ubiegłego roku w sklepie Microsoftu działa opcja „Kup jako upominek”, więc możecie zrobić prezent znajomemu.

Bardzo możliwe, że jest to początek pozytywnych wieści, a w tym tygodniu Microsoft rozpocznie świąteczną promocję, dzięki której zaoszczędzimy sporo gotówki na kilka ciekawych tytułów. Więcej informacji powinniśmy poznać w przeciągu następnych 24 godzin.

Promocja jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold.

Źródło: Informacja od czytelników

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych